درباره شرکت سرمه نگار

ما در سرمه نگار به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه مراقبت از پوست و مو، محصولات آرایشی و عطر، ما در سرمه‌نگار خاورمیانه از نیروی انسانی مستعد، متخصص و دلسوز بهره می‌گیریم. این استعداد و حس مسئولیتپذیری، هنگامی که با فرهنگ غنی سازمانی و میل بی اندازه برای برترین بودن ترکیب می شود، راه را برای ما هموار می‌سازد تا مجموعه‌ای پرانرژی، خلاق و درحال پیشرفت باشیم.

about-taahod3
تعهد

برای برداشتن گامهای بلند، انجام ریسک‌های بزرگ ضروریست. ما در سرمه‌نگار خاورمیانه، دلسوزانه در اندیشه بهبود صنایع مراقبت از پوست و مو، آرایشی و عطر بوده و مشتاقیم تا با سرمایه‌گذاری و بهره‌گیری از نیروهای مجرب و ماهر، سطح بهداشت و سلامت جامعه را به سهم خود افزایش دهیم.

about-noavari
نوآوری

برای جلب نظر و اعتماد مصرف‌کنندگان، ما همواره در حال بهره‌گیری از دانش و فناوری روز و در هم آمیختن آن با خلاقیت و اندیشه متخصصین خود هستیم تا بتوانیم محصولاتی ممتاز به بازار ارائه دهیم. وقتی شما از محصولات ما استفاده می‌کنید، در می‌یابید که تحقیقات گسترده ما در هر جزئی از محصولات تجلی یافته است.

about-ourteam-test
تیم ما

سرمه‌نگار خاورمیانه تیمی توانمند از متخصصین در زمینه‌های تحقیق و توسعه، دیزاین، تولید، مارکتینگ و فروش را گردهم آورده است تا نتیجه این فعالیت تیمی، محصولاتی ممتاز و متمایز باشد.

about-eco
محیط زیست

هدف شرکت سرمه‌نگار کاهش اثرات کربن و ایجاد راه های جدید برای بهبود محیط زیست جهانی است.